O firmie

Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe „CARSTAR” jest prężnie działającą i rozwijającą się firmą na rynku usług w transporcie międzynarodowym. Dzięki ciągłym inwestycjom podnoszącym poziom świadczonych usług staramy się dbać oto co najważniejsze - profesjonalne podejście do klienta oraz zleconych nam zadań. Dokładamy wszelkich starań, aby powierzony nam ładunek dotarł bezpiecznie i na czas do miejsca swojego przeznaczenia. 

 

Nasze doświadczenie w branży transportowej podparte jest wieloletnim stażem w tej dziedzinie gospodarki oraz niezbędnymi licencjami oraz certyfikatami.  Nasza załoga to zgrana drużyna, która stara się, aby każde zadanie było wykonanie na najwyższym poziomie.

 

Flota

Nasza flota składa się z nowoczesnych ciągników siodłowych oraz naczep z kodem XL.  Nasze ciągniki spełniają jedną z najwyższych norm emisji spalin – EURO 6. Każda z naszych naczep wyposażona jest w bardzo dobrej jakość materiały niezbędne do zabezpieczenia ładunku .

Ze względu na fakt, iż specjalizujemy się w przewozie stali, każda z naszych naczep wyposażona jest w coilmuldę oraz zabezpieczenia niezbędne do przewozu ładunków do 15 metrów.

 

Każdy pojazd jest w ciągłym kontakcie z bazą dzięki wykorzystaniu komunikacji satelitarnej GPS. 

Nasi kierowcy dokładają wszelkich starań, aby zlecone im zadania wykonywać na najwyższym poziomie.